Hurtownia kosmetyczna Rzeszów

Avashop to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się hurtownia kosmetyczna z Rzeszowa. Oferta obejmuje wysokiej klasy urządzenia kosmetyczne, a także meble czy niezbędne akcesoria do salonów kosmetycznych, fryzjerskich, Wellness & Spa, gabinetów fizjoterapii czy projektów typu studio urody. Dodatkowo w tej hurtowni można znaleźć wyjątkowo szeroką ofertę kosmetyków i asortymentu kosmetycznego. Zaopatrując sie w Avashop, można liczyć na profesjonalną obsługę i doradztwo w wyborze najlepszych rozwiązań, ale także na wiele promocji i wszelkiego rodzaju rabatów.

W hurtowni, można nabyć produkty tak renomowanych i znanych firm jak amerykański FOREVER, NovaSpa, Medicine Italian Estethic, ITP Esthetique , Environ, Dermalogica, Mediderma, Carboxytherapy, Margo laser DIGITAL. Doświadczenie zespołu budowane było przez lata w oparciu o własne salony kosmetyczne, czynne uczestnictwo w targach i kongresach medycyny estetycznej oraz latach pracy z Klientami i odkrywaniu ich prawdziwych potrzeb.

Jedną z najważniejszych kategorii, które cieszą się największą popularnością są kursy i szkolenia. Można znaleźć tam szkoelnia z medycyny estetycznej, szkolenia z laseroterapii, makijażu, kosmetologii, fryzjerstwa, podologii, pielęgnacji ciała, makijażu permanentnego czy stylizacji paznokci.

Dla wszystkich właścicieli i pracowników firm, hurtownia kosmetyczna Avashop ma specjalną ofertę na refundowane szkolenia. Dzięki KFS czyli Krajowemu Funduszowi Szkoleniowemu, podnoszenie kompetencji pracowników ze środków Funduszu Pracy. Wybierając szkolenia refundowane, możesz liczyć na pomoc w określeniu potrzeb szkoleniowych w Twojej firmie, dostępność środków w powiatowym urzędzie pracy, pomoc w wypełnieniu wniosku oraz wszystkich potrzebnych dokumentów, co niewątpliwie jest ogromną zaletą.
Jeżeli jesteście związani z branżą beauty lub chcecie być częścią tej niezwykle szybko rozwijającą się dziedziny to warto zapoznać się z pełną ofertą Hurtowni Kosmetycznej Avashop i poszerzyć wiedzę na temat szans i możliwości, które być może czekają właśnie na Was.

Komentowanie jest wyłączone.

Navigate