Szkolenia dofinansowane

Ogólnopolska Akademia Kosmetologii oferuje liczne szkolenia z takich dziedzin jak: kosmetologia i medycyna estetyczna, fryzjerstwo, podologia, pielęgnacja ciała i wiele innych. Oferowane przez nas szkolenia dostępne są dla każdego i pozwalają na stałe doskonalenie swoich umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Jest to szczególnie istotne w dzisiejszych czasach, kiedy firmy wymagają od swoich pracowników nieustannego rozwoju i poszerzania zakresu swoich kwalifikacji. Szkolenia dostępne są dla osób indywidualnych oraz dla firm.

Szkolenia refundowane przez KFS

Dzięki możliwościom jakie daje dofinansowanie UE możliwa jest organizacja szkoleń refundowanych w stu procentach, a więc całkowicie darmowych dla użytkowników. Szkolenia organizowane są w ramach KFS, czyli Krajowego Funduszu Szkoleniowego, który powstał w ramach Funduszu Pracy. Celem, jaki przyświeca KFS jest zapobieganie utracie pracy ze względu na niewystarczające, bądź niedostosowane do wymogów dzisiejszego rynku pracy kwalifikacje zawodowe.

Cechą charakterystyczną gospodarki w obecnych latach jest bardzo duża zmienność i konieczność szybkiego dostosowywania się, przed jaką stają bardzo często pracownicy wszystkich sektorów. Środki Krajowego Funduszu Szkoleniowego pozwalają firmom na rozwój i przetrwanie na dzisiejszych, wymagających rynkach, a ich pracownikom na nieustanne doskonalenie zawodowe i możliwość odnalezienia się na rynku pracy.

Szkolenia refundowane są dla pracowników i osób niezatrudnionych, którzy uzyskali skierowanie z Powiatowego Urzędu Pracy. Skierowania wydawane są w ramach doskonalenia zawodowego osób zarejestrowanych, zarówno bezrobotnych, jak i poszukujących pracy.

Szkolenia Ava Shop

Ava Shop zajmuje się organizacją szkoleń zawodowych z wielu dziedzin związanych z szeroko pojętą kosmetologią, podologią, pielęgnacją ciała, fryzjerstwem i medycyną estetyczną. Szkolenia dotyczą zarówno zagadnień szerokich, jak i bardzo wąskich, jak konkretne rodzaje terapii, czy specjalistyczne zabiegi kosmetyczne. W ramach organizowanych szkoleń, osoby biorące w nich udział mogą pogłębiać swoją wiedzę i doskonalić umiejętności zawodowe, a także rozwijać się, co znacząco wpływa na zwiększenie szans na coraz bardziej wymagającym rynku pracy.

Komentowanie jest wyłączone.

Navigate